Add notices for your shoppers here

O nás

Veríme, že odborným prístupom vám pomôžeme dosiahnuť vaše vysnívané vlasy. Konzistenciou, správnou technikou a vhodnými produktami je možné dosiahnúť želané výsledky. 

 

Naša filozofia:

 

Individuálny prístup

Najčastejšou chybou pri vlasovej starostlivosti je výber a nákup nesprávneho produktu vzhľadom na váš typ vlasov. Nákup produktov, ktoré vám nesadnú je finančný náklad, produkty stoja vo vašej kúpeľni nevyužité a stav vašich vlasov sa nemusí zlepšovať.

Nechceme, aby ste riskovali - preto vám zdarma ponúkame individuálnu video konzultáciu, kde vám poradíme s výberom. Základ je mať zopár kvalitných produktov, ktoré fungujú. Tak, ako sme zvyknutí starať sa o pleť a výber správnej derma kozmetiky, tak isto je potrebné sa starať a reagovať na potreby vašich vlasov. Počas života prechádzame rôznymi fázami, ktoré je potrebné adresovať.

 

Kvalitné produkty

Garantujeme vám 100% autenticitu našich produktov. Spolupracujeme s oficiálnym dodávateľom značky Wella pre Česko a Slovensko. Roky prevádzkujeme aj kadernícky salón, kde produkty využívame na dennej báze. Svojím nákupom tak zároveň podporíte malých podnikateľov. :)

 

Konzistencia

Školíme sa, sledujeme najnovšie trendy, techniky a technológie v stylingu a starostlivosti o vlasy. Veríme v dlhodobý a konzistentný prístup. Poradíme vám, ako postupovať pri zmene vizáže alebo náročnejšej vlasovej transformácií. Navštíviť nás môžete aj v našom salóne.